• Новак
AUXLIGHT 3157 3156 4157 3057 3357 LED Светилки, Супер-Светли 57-SMD LED Замена за Backup Обратна Светла, Пак Сигнал Светла, Кочница/Опашка Светла, Паркинг/Водење Светла, Xenon Бела (Пакување од

AUXLIGHT 3157 3156 4157 3057 3357 LED Светилки, Супер-Светли 57-SMD LED Замена за Backup Обратна Светла, Пак Сигнал

DEN 311.52
Производот е достапен

Достапност

Се вклопуваат во 3157 3047 3056 3057 3057 K 3057 LL 3155 3157 A 3157 K 3157 NA 3157 NAK 3157 LL 3156 NA 3156 A 3156 3156 K 3356 3357 3357 K 3357 LL 3454 3457 3457 K 3757 AK 3757 ALL 4057 4157 4157 LL 4157 K 4157 NA 4157 NAK 4114 5702 итн штекер. Ве молиме потврдете ја сијаличката големина пред ставање на ред, можете да ја проверите на оригиналниот сијалица или сопственикот прирачник.Напомена : За Некои Возило, можеби Ќе треба 50 W 6ohm оптоварување отпорник да се избегне брзо трепкање/хипер флеш за возврат сигнал blinker светла или грешка во кодот на табла за кочница светла. ✚ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ : 1.Стандард 3157/3156 База, тоа речиси иста големина со халоген светилки.88 инчен, животниот век : 50.26 А, Боја : Xenon Бела, Моќност : 4 W/PC, Лумен : 1600 LM/PC, Димензии : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката