• Новак
NHL 8-инчен Стенли Купот Трофеј Реплика - Денот на Таткото Подароци за Татко ми - Најдобрите Подароци за Мажите, Хокеј на Навивачите, Играчите, Тренерите & Колектори

NHL 8-инчен Стенли Купот Трофеј Реплика - Денот на Таткото Подароци за Татко ми - Најдобрите Подароци за Мажите,

DEN 1302.72
Производот е достапен

Достапност

Увезени.СТАВКА : Ова Стенли Купот Шампион Реплика трофеј мерки за 8-инчи и е изградена од високо квалитетна ABS материјали и може да се пофали со високо сјаен финиш.ШАМПИОНАТОТ ДЕТАЛИ : може да се Пофали целиот тим боја, логото и годината на вашиот омилен тим освои Стенли Куп Титулата во неверојатни детали.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Украсени со рачно изработени pewter боја исполнет medallion која овозможува супериорен изглед и завршна обработка.ДЕЛУКС ПОДАРОК КУТИЈА : Доаѓа во декоративен и убаво печатени делукс подарок кутија со јасна прозорец за да лесно се прикаже на Стенли Купот и pewter medallion.Може да се користи како украс за на маса или книга полица.Мора да се спортови сувенири за крајната фан.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Совршен подарок за лојални хокеј фан.Го прави за одличен подарок за родендени, годишнини, Божиќ, и други посебни празници.Го прослават вашиот Стенли Купот во вашиот дом со еден од нашите убави 8" Стенли Купот Шампион Трофеј Реплика од страна На Спорт со стап.Најстарите професионални спортски лига трофеј доаѓа на живот со овој 8" прецизно дизајнирани реплика.Трофејот е украсен со рачно изработени pewter боја исполнет medallion и доаѓа спакувана во убаво печатени декоративна кутија.Одличен подарок идеја за лојални хокеј фан!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката