• Новак
Weiquan Ji Sope Фармацевт Пумпа Шишиња за Кујна, Бања, Рака Сапун, Шампон, Лосион, Тешки 18 Унца Стаклено Шише Јадење Сапун Фармацевт (Решетки)

Weiquan Ji Sope Фармацевт Пумпа Шишиња за Кујна, Бања, Рака Сапун, Шампон, Лосион, Тешки 18 Унца Стаклено Шише

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Премиум Материјал : Нашата sope фармацевт направен од високо-квалитет на води-слободен стакло,природно и безбедно да се пополни со различни соба-температура секојдневна употреба течности.Лесен за миење и повторно употреба : Нашата стаклено шише е полиран кој може да ви помогне лесно да се чисти.Тоа може повторно да се употребуваат.Елегантен Дизајн : стилски бања сапун фармацевт.Посебни намалување на површината,зашеметување и против пролизгување.Тоа можат да бидат поставени во било countertops,купатило,кујна или канцеларија.Може да се користи како украс за да се пример за тоа вашиот уникатен вкус, како и.Одговара на Било каков Сапун : Нашата сапун фармацевт може да се користи за течен сапун,сад сапун,лосион,ароматерапијата етерично масло мешавини,шампон,телото се мијат,рака сапун,масла за масажа, и многу повеќе .Тоа е најдобар избор за бања,кујна,сад сапун фармацевт countertop.Тоа континуирано, за вашето семејство,кафе бар,канцеларии, училишта,хотели и ресторани.Квалитет Гаранција : Ние не само што нудат на врвот одделение-квалитетни производи,но, исто така, обезбедува 1 години гаранција добие moneyback или да добиете нова.Ако имате било какви прашања со нашите сапун точење,само нас контакт и ние ќе се направат нештата право во рок од 24 часа.Карактеристики : 1. Flam boyant и стилови сапун фармацевт кој направен од висок квалитет на води слободни стакло. 2.Издржливи Пумпа : Тоа е премиум материјалот конструкција со сапун резервоарот. 3.Погоден за рака сапун,сад сапун,шампон,телото чистење orlotion,Итн. 4.Одлично За Бања,кујна,канцеларија тоалет,или вашиот дом декорација Итн. 5.Совршен Подарок идеја : одличен подарок за вашите пријатели,семејство,мајка фестивал подарок.Спецификација : 1.Материјал : Се направени од високо-qualitylead-слободен стакло.2.Стил На Дизајн : Вертикална, Решетки ,Twill,Dots3. Капацитет : 18 Ounce Package се Вклучени : -1 PCS x Стакло Сапун Dspenser.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката