• Новак
2Packs столче потпирачи за глава Автомобил Перница за Возачко Седиште со Прилагодливи Рака Дише Кожа Автомобил Вратот Перница Memory Пена Carseat Вратот Поддршка, Олеснува?

2Packs столче потпирачи за глава Автомобил Перница за Возачко Седиште со Прилагодливи Рака Дише Кожа Автомобил

DEN 2083.20
Производот е достапен

Достапност

Ублажува Вратот Болка и Напнатост во Мускулите Автомобил вратот перница направени од висока густина мемориска пена карактеристики и Балансирана Мекост и Удобно, апсорпција на притисок на вратот предизвикана кога возење, ослободување на вратот болка и напнатост во мускулите.Совршен додаток за Автомобил Седиште столче потпирачи за глава Вратот Остатокот Перница е само она што вашиот автомобил беше недостасува!Тоа им помага да се олесни вашиот врат болката и да ви даде поддршка треба додека возите.СОВРШЕН додаток ЗА АВТОМОБИЛ СЕДИШТЕ столче потпирачи за глава Вратот Остатокот Перница е само она што вашиот автомобил беше недостасува!Тоа им помага да се олесни вашиот врат болката и да ви даде поддршка треба додека возите.Возење на долги растојанија или за подолг период на време може да биде вистинска болка во вратот и грбот.Дише Покрие Машина-перат покривање на вратот перница за автомобил направен од ажурирани полиестер влакна материјал е издржлив и да дише од онаа пред тоа, не перат Внатрешна Памук Поклопецот се протега на издржливост на пена јадро.Исклучително удобен и поддршка, совршен за возачот седиште и совозачкото седиште.Пакет Содржина столче потпирачи за глава Вратот Остатокот Перница × 2 Спецификации Материјали : Меморија памук Производ Тежина : околу 400g Производ Големина : 13 26 21 CM.Исклучително удобен и поддршка, совршен за возачот седиште и совозачкото седиште.Пакет Содржина 2 x столче потпирачи за глава Вратот Остатокот Перници.И со дополнителна внатрешна покрие за да се избегне тоа загадувачките со пот и прашина.ДИШЕ&ОТСТРАНЛИВ КАПАК Оваа вратот поддршка перница дише и мека крпа капак кој може да се задржи на воздухот циркулира добро.Удобно Поддршка на Главата Ергономски насочат моделирани автомобил потпирачи за глава перница совршено одговара на вашето тело крива и да се обезбеди удобно поддршка на вашето рамо?вратот и главата без да виси, да ги задржи удобно и безбедноста при држење на телото.Столче потпирачи за глава Вратот Остатокот Перница е само она што вашиот автомобил беше недостасува!ЕРГОНОМСКИ И ВРАТОТ БОЛКА оваа мемориска пена автомобил вратот перница е ергономски и може да им даде голема поддршка за вашиот цервикален ' рбет и главата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката