• Новак
Voroar Crampons Мраз Cleats Влечење Снег Костец за Пешачење Чизми и Чевли, Микро Шила се Применуваат за Мажи Жени Деца, Анти- ' Рѓа, Безбедно Заштита за Одење На Мраз, Снег и Кал

Voroar Crampons Мраз Cleats Влечење Снег Костец за Пешачење Чизми и Чевли, Микро Шила се Применуваат за Мажи Жени

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИЛА VOROAR влечење уред за чевли имаат 23 нерѓосувачки челик мраз влечење шила.Тоа е одличен зимски cleat на различни мраз и снег терени за да се осигура вашата безбедност.На разумно распределување на подигање на шила за снег и мраз обезбедува единствен тежина дистрибуција и долготрајна удобност и трајност.ВИСОКО RLASTIC СИЛИКОНИ мраз подигање опфаќа се направени од високо еластична силикони.Мраз нога влечење може да биде лесно и цврсто да се стави на чевли или чизми.Зголемување на ладно отпор прави шила пешачење не е лесно да се солза или да се скрши, и може да се здипли толку мали, што crampons чизми можат да бидат ставени во ранец.ЗДРАВ СИНЏИР Мраз crampons ланци за снег обезбедува одлични влечење на различни ледени површини, како и неговата одлична цврстина и сила се направи пешачење влечење cleats тешко да се пробие и да се обезбеди добра заштита во различни условите на патот.СОВРШЕН ИЗБОР VOROAR crampons се компатибилни со повеќето обувки се должи на нивната здрав синџири и високо еластична shoelaces.Чевли влечење за мраз се лесно да се стави на и полетување.Microspikes за пешачење може да биде цврсто фиксиран во место за да ви обезбеди со дополнителни влечење и поддршка што ви е потребно за одење, трчање, планинарење или качување.УНИКАТЕН ИЗГЛЕД ДИЗАЈН Нашата говорница шила се дистрибуираат на шила според стабилни карактеристики на мечка шепа, која го подобрува влечење и потпора.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката