• Новак
D&D PowerDrive 5765607 Mercruiser Замена Појас, 15, 1 -Бенд, 37.57 Должина, Гума

D&D PowerDrive 5765607 Mercruiser Замена Појас, 15, 1 -Бенд, 37.57 Должина, Гума

DEN 227.04
Производот е достапен

Достапност

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД производителот ремени од ист Тип.Појас 15 .44inches x 37.57 инчи ок.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката