• Новак
Pumcraft DIY Накит 100Pcs/Многу Тешко Пол Шарени Партија Goose Пердуви за Занает DIY Jewelrys Plumes Природни Бело Црни Пердуви DIY Свадба Партија Настан Декорација 13-18CM

Pumcraft DIY Накит 100Pcs/Многу Тешко Пол Шарени Партија Goose Пердуви за Занает DIY Jewelrys Plumes Природни Бело

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : 100% природни пердув.На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи.Примена : Користење во фустан и накит декорација, Дома Декорација, Божиќ Декорација, Свадба Партија Декорација, Централен Декорација; Holloween Костим,Мачка Играчки, DIY Занает, Накит Шапка Додатоци; Цветни Аранжмани.и можете да го направите сите видови на уметност сакате со нашите вистински пердуви.Украсите вашиот живот убава : Совршен за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти, DIY рачно изработени пердуви, студио фаза свадба лебдат пердуви, сон нето, декоративни материјали, според сопствената креативност, дизајн декорација во различни места, многу убава.Украсите вашиот живот убава пердуви ќе стане шарени и стојат надвор!.ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК : најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, девојка, љубовница или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму.НАПЛАТА на ГАРАНЦИЈА : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако сте незадоволни во било кој начин со нашите природни пердуви, ние ќе рефундирање на вашите пари за да се обезбеди да задоволство.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!. 100 Pcs/Многу Тешко пол шарени Партија Goose Пердуви За Занаети Plumes Природни Бело Црни Пердуви DIY Свадба Декорација 13-18 CMStyle : Материјал : Вистински Goose feather Quantity : 20/50/100 КОМПЈУТЕРИ/многу Должина : 3-7inch/13-18 CM Боја : како на сликата shows Quality : Употреба : вистински goose пердуви Накит DIY Партија свадба Дома Plumas.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката