• Новак
Travall Guard Компатибилен со Nissan Непријателските (2013-Тековен) TDG1453 - Штракаат-Слободен Челик Возило Специфични Милениче Бариера

Travall Guard Компатибилен со Nissan Непријателските (2013-Тековен) TDG1453 - Штракаат-Слободен Челик Возило Специфични

DEN 5040.00
Производот е достапен

Достапност

Одговара : Nissan Непријателските (2013-Тековен) *[Полно возило листата подолу, се потврди вашиот производство година].Нема потреба да се отстрани вашиот задна полица/карго маска со TDG1453, тоа се вклопува со или без!.Travall Guard компатибилен со Nissan Непријателските го задржува вашето куче, багаж, и надворешна опрема сигурен во багажникот област, зад задните седишта.Ова домашно милениче бариера е возило-специфични отстранлив алтернатива за традиционалните товар бариери, нуди иновативен дизајн. "Цврсти, добро изграден и безбедна," преглед на TDG1453 потврдена од страна на клиентите.Оваа Travall (R) Guard одговара на следните возила и година на производство : Nissan Непријателските (2013 - 2016 Година) Nissan Непријателските (2016 - Тековен) Nissan X-Trail (2013 - Тековен)Внимание : модел и производство години може да не одговараат.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни дали ова ќе одговара на вашиот автомобил.Features A совршен, штракаат-слободен одговара, супериорна во однос на тоа на универзална чувари.Оригинален квалитет возило специфичен дизајн.Се снабдува со фитинг за полнење и едноставна-за-следење фитинг водич.Без дупчење или возило модификации се потребни.Лесно DIY инсталација.Ограничен живот warranty Fitting Travall Чувари се дизајнирани специјално за одредена марка и модел на автомобил, што резултира во сит, прецизно одговара.Нема возило измени се потребни, а ако одлучите да се отстрани guard во секое време, нема остаток на штета.За Travall Travall е светски лидер во возило-специфични куче чувари и dividers.Можете да очекувате исклучителен квалитет, изработка и услуга од Travall.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката