• Новак
Божиќ Туш Завеса Лагер за Бања 66x72 Инчи Тешки Водоотпорен Туш Завеса со 12 Куки Божиќ Куче Снегулка

Божиќ Туш Завеса Лагер за Бања 66x72 Инчи Тешки Водоотпорен Туш Завеса со 12 Куки Божиќ Куче Снегулка

DEN 527.52
Производот е достапен

Достапност

Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.На нетранспарентно шема подобро ги штити приватноста.Тоа е многу едноставна.Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно.Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки.Мултифункционален : спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој Божиќ туш завеса лагер.Материјал : туш завеса е направен од pongee ткаенина, која е ефикасно водоотпорен.Можете лесно може да се повлече туш завеса а исто така го промените вашиот омилен туш завеса куки за да одговара на домашна декорација. Не исчезнува, многу цврсти и издржливи.Лесно да се install Just се стави на кука преку метал копчето дупка и ја обеси на туш завеса род.Празник Украси : Божиќ е наскоро, користете го овој Божиќ туш завеса наместо на обичните туш завеси да се направи вашиот дом повеќе празнична.Package1 x Божиќ туш curtain12 x туш завеса hooks Guarantee If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со наплата или да го замени со нов производ според вашите потреби.Бањата станува тема божиќ, Тоа е возбудливо да се размислува за тоа!Исто така може да биде привремено да се користи како тема Божиќ ѕид ќебе.Божиќ доаѓа, дали сте размислувале за тоа како да ја декорирате вашиот дом?Не двоумете се повеќе, мислам дека овој Божиќ туш завеса лагер ќе изненади вашето семејство!Ви посакувам среќна нова година!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката