• Новак
TLAPS Хром Мрежа Предната Хауба Браник Решетка Решетка ABS За 00-05 Кадилак Deville

TLAPS Хром Мрежа Предната Хауба Браник Решетка Решетка ABS За 00-05 Кадилак Deville

DEN 297.60
Производот е достапен

Достапност

Примена : За 2000-2005 Кадилак Deville Сите Модели.Предната Решетка Решетка.Луксузни Спортски Мрежа Стил.Директни Топ-На Замена, Професионална Инсталација Е Препорачливо.Боја : Хром.Прилагодено Со Цел Да Се Вклопи Во Вашиот Специфична Апликација.Драматично Подобрување На Стајлинг И Изгледот На Вашето Возило.Направи Од Високо Квалитетни Материјали Со Мала Тежина & Издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката