• Новак
Ravenox Метал Клипови За Јажето | (Нерѓосувачки Челик)(2 Парчиња) | Тешки Месинг Позлатен, Цинк Позлатен, Цврсти Месинг, од Нерѓосувачки Челик, од Никел Позлатен Двојно Ја

Ravenox Метал Клипови За Јажето | (Нерѓосувачки Челик)(2 Парчиња) | Тешки Месинг Позлатен, Цинк Позлатен, Цврсти

DEN 325.68
Производот е достапен

Достапност

Одлично за куче leashes, копче за синџири, коњ води, пешачки кормилото, макара е, клупа, фендер линии и многу повеќе.Нерѓосувачки челик варијанта супериорна во земање на тешки удари без deforming, кршење, или виткање поради импресивен способност да се издржи висок стрес.Имаме различни нарачување опции за да ги задоволи вашите специфични хардверски потреби.Изграден со најтешките материјали.Ravenox јаже производи ги исполнува ригорозни производство и тестирање постапки утврдени од страна на Американската Канап Институт и ние сме горди да се 1 на само 29 производители во светот, која помага во поставување на стандарди во јаже производство.Нашите трајни, долго-траен двојно јаже стеги се достапни во голем број на долготрајни метали.Солидна месинг варијанта има една убава бакар се погледне и да се отпорни на корозија и топлина.На Ravenox Двојно Јаже Стеги се тешки и ќе застане на тестот на времето за сите од вашиот хардвер цели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката