• Новак
Дипломирањето Училиште Дух Бургундија Црвено Десерт Плочи, 54 ст

Дипломирањето Училиште Дух Бургундија Црвено Десерт Плочи, 54 ст

DEN 450.96
Производот е достапен

Достапност

54 Дипломирањето Училиште Дух Бургундија Црвено Десерт Плочи.Десерт плочи мерка 7".Здрав хартија плочи за сите ваши служат на потребите.Совршен за дипломирање страни.Координира со другите наши Бургундија Црвено Дипломирањето партија резерви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката