• Новак
3D Пеперутка Помине Уметност Налепници Цвет Пеперутка Помине Дизајн Материјали самолепливи Пеперутка Помине Decals на доградба на Акрилни Нокти Додатоци Пеперутки П?

3D Пеперутка Помине Уметност Налепници Цвет Пеперутка Помине Дизајн Материјали самолепливи Пеперутка Помине Decals

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

КОЛИЧИНА : 8 Листови 3 D пеперутки помине уметност налепници, секоја хартија мерки 5.3 x 3.3 инчи, големината на шарени цвеќиња и пеперутки дизајни се погодни за повеќето ноктите.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Не суво време, пеперутка ноктите decals се самолепливи, може да се лепат директно на ноктите, 3 минути е доволно за да се заврши пеперутка помине уметност дизајн.ЗДРАВСТВЕНО БЕЗБЕДНО : Пеперутка ноктите налепница се изработени од еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било помине стилови, можете да го користите за безбедно (дури и за бремени жени).ПРИЛИКИ : најдобриот подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.пеперутка ноктите уметност налепници се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе реагираат на вас како е можно поскоро и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми.Опис 3 D Пеперутка Ноктите Уметност Налепници Цвеќиња Пеперутка Ноктите Дизајни Налепници Holographic Пеперутки Помине Уметност Decals за на доградба на Акрилни Нокти Украси.Спецификација Предмет Тип : Пеперутка Помине Уметност Материјали Материјал : Хартија Големина : За 5.3 x 3.3 инчен Модел : Шарени Пеперутки Дизајни Пакет Содржина : 8 Листови Пеперутка Нокти Налепници Карактеристики 1. Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет. 2. Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти. 3. Погоден за професионални ноктите салон или домашна употреба. 4. Лесно отстранување ,промена на моделот на било време. 5. Одлично за лак, УВ гел, вештачки & доградба на акрилни нокти, итн.Чекори 1. Применуваат лак боја ви се допаѓа како основна боја, нека се исуши целосно. 2. Го изберат правото големина и моделот што го сакате, спореди со на ноктите. 3. Користи налепница пинцети отстрани налепници, и употреба на скулптурата пенкало за да притиснете го помине налепница на ноктите. 4. Применуваат јасни topcoat и да чекаат додека не се исуши. 5. Заврши, ќе дизајни на моделот од себе, уживаат во убави нокти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката