• Новак
Kwikset SL3000LY-15 Приватност Лост, Сатен Никел

Kwikset SL3000LY-15 Приватност Лост, Сатен Никел

DEN 275.28
Производот е достапен

Достапност

Кревет/Бања (Privacy) Функција - Заклучени Или Отклучени Со Претвори Копчето Внатре.Бренд име : Kwikset.Број на модел : SL3000 LY-15. Земја на Потекло : Кина.Deltana има докажано рекорд за исклучителна услуга и квалитет и е архитектонски хардверски производител со најголем инвентар избор на архитектонско и врата хардвер во Америка.Со низа на фини бои, наоѓање на шарки, завртки, браници & запира, фати топката, ролери latch, вратата додатоци и дома додатоци кои комплимент вашите домови оркестарот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката