• Новак
CarsCover Обичај се Вклопува 2007-2009 Сатурн Небото Сопствен Автомобил Покритие за 5 Слој Ultrashield

CarsCover Обичај се Вклопува 2007-2009 Сатурн Небото Сопствен Автомобил Покритие за 5 Слој Ultrashield

DEN 2398.80
Производот е достапен

Достапност

Обичај Се Вклопува 2007-2009 Сатурн Небото Автомобил Покритие. 5 Слој Водоотпорен & Водоотпорна, тешки ткаенина со мека руно линија.Обичај се вклопуваат форма со 2 огледало џебови.Вратоврска надолу рака и тока во прилог.Доаѓа во торбичка за компактен складирање.Нашите Ultrashield автомобил покритие е специјално дизајниран за авто ентузијаст.Нашите 5-слој ткаенина е руно наредени за да ги заштитите вашите автомобили е парична казна автомобилски бои.Снег, дожд, dew, индустриски загадувачи, дрво пса и птичјиот измет се чуваат подалеку од вашиот автомобил заврши.Патентирана УВ Стабилизатор "Remafim" се користи за да се осигурате долг живот.Вратоврска надолу рака и тока спроведен со рака џеб вграден во поклопецот за лесни за складирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката