• Новак
Zoymensu 2 Пакет Јајце Носители за Фрижидер Пластични Јајце Контејнери со Капак Фрижидер Јајце Фах Јајце Складирање Кутија(48 Јајца)

Zoymensu 2 Пакет Јајце Носители за Фрижидер Пластични Јајце Контејнери со Капак Фрижидер Јајце Фах Јајце Складирање

DEN 647.76
Производот е достапен

Достапност

Голем Капацитет : 2 парчиња пластични фрижидер јајце тави,и секоја јајце тави може да се одржи до 24 јајца(сите 48 јајца), се задржи секое парче на вашиот јајца непроменети и свежо со овој home basic фрижидер за отпадоци.Пластовидно Садовите за Складирање со капак може да спаси многу простор во фрижидер и лесно да ги организирате вашиот фрижидер.Материјал : Направен од Високо-квалитетни трајни производи за храна-одделение PP, лесен за чистење.Производ големина : 11.4 Инчен x 8.2 Инчен x 2.3 Инч.Совршен за повеќето фрижидери, замрзнувачи, шкафови и фиоките.Измијте со рака само со благ детергент, ве молиме не се чисти во машина за миење садови.Zoymensu 2 Пакет Јајце Носители за Фрижидер Пластични Јајце Контејнери со Капак Фрижидер Јајце Фах Јајце Складирање Кутија(48 Јајца).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката