• Новак
Atrend Bbox A151-12CP Една 12 Запечатени Carpeted Subwoofer Куќиште - Одговара 1999-2007 Chevrolet/GMC Silverado/Сиера Продолжена Кабина, јаглен

Atrend Bbox A151-12CP Една 12 Запечатени Carpeted Subwoofer Куќиште - Одговара 1999-2007 Chevrolet/GMC Silverado/Сиера

DEN 1931.52
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Accu-Tuned12" Еден затворен subwoofer комплет дизајниран за оптимални басот и ниска фреквенција репродукција кој е идеален за долниот профил квалитет на звукот subwoofers.ОЕМ-Fit е дизајниран и конструиран специјално за 1990-2007 Chevrolet / GMC камиони за да се обезбеди ОЕМ се вклопуваат со од impeding работата на задното седиште.Специјално Формулиран Aliphatic Дрво, Лепак за да се обезбеди херметички печат помеѓу сите МДФ делови со втората апликација на лепак околу сите внатрешни зглобовите по конечниот собранието.Пневматски Применува Бред Ноктите да се повлече тесни и задржете МДФ делови за време на лепак процес на сушење и помага да се обезбеди не-течење, не-штракаат воздушна комора.Димензии Под отсечени : 11.125", монтажа длабочина : 7".Се вклопува во 1999 година и До ГМ Продолжена Кабина (Ултра Длабоко).МДФ Изградба.Целосно Carpeted Куќиште Со Заоблени Рабови. 0.75-инчен Говорникот Baffles.Обичај Изградена за Под Седиштето Апликација.Bbox Возило Специфични A151-12 CP Еден Затворен 12-Инчен Надолу Отпуштање Subwoofer Куќиште за ГМ Продолжен Кабини 1999-2007 Atrend е индустриски лидер од 1996 година, постојано проширување на границите на задоволство на клиентите и се стреми да се подигне на лентата во секоја прилика.Ние со гордост ги запознае Bbox линија на Возило Посебни Куќишта за широк спектар на апликации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката