• Новак
Тони Gwynn 2009 Година Тројно Теми Игра се Користи Тројниот Џерси Авто 2/9 Потпишан Картичка - MLB Игра се Користи Дресови

Тони Gwynn 2009 Година Тројно Теми Игра се Користи Тројниот Џерси Авто 2/9 Потпишан Картичка - MLB Игра се Користи

DEN 16679.76
Производот е достапен

Достапност

Категорија; MLB Игра се Користи Дресови.ТОНИ GWYNN 2009 ГОДИНА ТРОЈНО ТЕМИ ИГРА се КОРИСТИ ТРОЈНИОТ ЏЕРСИ АВТО 2/9 ПОТПИШАН КАРТИЧКА, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Тони Gwynn сувенири.Сан Диего Padres сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката