• Новак
D&D PowerDrive 7540228 MTD или МЛАДЕНЧЕ Кадетската Kevlar Замена Појас, 1 Бенд, Aramid

D&D PowerDrive 7540228 MTD или МЛАДЕНЧЕ Кадетската Kevlar Замена Појас, 1 Бенд, Aramid

DEN 390.96
Производот е достапен

Достапност

Појас 5 LK 5/8 x 62in ОК (BK59).Произведено во кина.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 0.64 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката