• Новак
Мертек Т Деца Zuni Тиркизна Поттикне Ремени

Мертек Т Деца Zuni Тиркизна Поттикне Ремени

DEN 1456.80
Производот е достапен

Достапност

Мертек Т. Zuni Тиркизна Колекција.Децата Се Покрене Ремени.KSS492. Мертек TZuni Тиркизна Collection Kids Поттикне Straps KSS492 Оваа убава фигура е донесена од многу баран Zuni накит како што се потпира во голема мера врз употребата на turquoise да додадете на убавината, боја, и посебно значење.Ова е популарен тренд, и Мертек Т одлучи да се спроведе дека се погледне на својот убаво tooled кожа со додадена тиркизна сончевите дамки.Продавница Мертек Т Zuni Колекција тука.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката