• Новак
Olympia Алатки 76-506-N12 23-Парче Прецизност Шрафцигер Сет

Olympia Алатки 76-506-N12 23-Парче Прецизност Шрафцигер Сет

DEN 230.16
Производот е достапен

Достапност

4-дупчиња : 1.0, 1.5, 2.0, 3.0 MM; 4-Филипс : PH000, PH00, PH0, PH1. 4-Pozi : PZ000, PZ00, PZ0, PZ1; 4-Ѕвезда : T6, T7, T8, T9™. 4-Хексадецимален : 1.0, 2.0, 3.0, 4.0 ММ. 1-Продолжување Бар; 1-Прецизност Возачот. 1-За Чување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката