• Новак
Ecovacs Deebot M82 Роботски Правосмукалка Бела (Продолжува)

Ecovacs Deebot M82 Роботски Правосмукалка Бела (Продолжува)

DEN 3456.00
Производот е достапен

Достапност

На Ecovacs Deebot M82 Роботски Правосмукалка е совршен уред за чистење на вашиот дом лесно и ефикасно.На Ecovacs Deebot M82 Роботски Правосмукалка карактеристики на главните четка наменета за длабоко чистење на теписи.Со најмногу 150 минути на употреба на плаќање на Ecovacs Deebot M82 Роботски Правосмукалка ќе се направи сите ваши чистење без да запре за полнење.На Ecovacs Deebot M82 Роботски Правосмукалка е пречка за откривање и скали за безбедност за да се избегне оштетување.На Ecovacs Deebot M82 Роботски Правосмукалка е завршена со 4 различни чистење начини, вклучувајќи авто чистење, место за чистење, edge чистење и еднокреветна соба за чистење.На Ecovacs Deebot M82 Роботски Правосмукалка има висок напојува мотор со Максимална на Владата да ги собереш прашина, нечистотија и остатоци лесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката