• Новак
Миа Тајна Помине Уметност во Прав Голи Колекција - .25 оз. (Совршен Тен)

Миа Тајна Помине Уметност во Прав Голи Колекција - .25 оз. (Совршен Тен)

DEN 192.00
Производот е достапен

Достапност

Лесно и Нерви слободно да се користи.Обидете се сите нијанси на Моќ Голи Колекција.Одлично за гел, акрилик, gelux и лак.Миа тајна ве остава со долги-трајни салон за убавина-квалитетни нокти по пристапни цени.Одлично за лична и професионална употреба.Миа Тајна е Голи Збирка е разновидноста на голи нијанси и беж тонови за природно заводлива, салон за убавина-квалитет изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката