• Новак
IFM Efector IIS205 Индуктивен Сензор, 22 mm уреди со покажувач на Спектар, 50 mm Должина

IFM Efector IIS205 Индуктивен Сензор, 22 mm уреди со покажувач на Спектар, 50 mm Должина

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Не-рамна mountable m30 индуктивен сензор.Сетилните опсег : 22 мм, должина : 50 mm.Оперативен напон : 10-36 V DC; Тековната потрошувачка : 10 (24 V) м-р.Индуктивен Сензор, M30 X 1,5, Металната Нишка, уреди со покажувач на Опсегот : 22 Мм, Должина : 50 Mm, Не-Рамна Mountable, 3-Жица, Dc Pnp, погонски Напон : 10..36 V Dc, Тековната Потрошувачка : 10 (24 V) Ma, Нормално Отворен, за Брзо Исклучување, М12 Конектор, Зголемување на Сетилните Опсег, позлатени Контакти, Домување Материјал : Месинг Бела Бронза Обложени Активно Лице : Pbt.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката