• Новак
Techko Kobot RV337-Б.К Kobot Роботски Вакуум со Автоматско Полнење Дом База, Црна

Techko Kobot RV337-Б.К Kobot Роботски Вакуум со Автоматско Полнење Дом База, Црна

DEN 2030.40
Производот е достапен

Достапност

Автоматско повторно полнење база единица.Четка Подлога за Влажно или Суво апликација.Се качат на 5/8 инчи Подлога или област килими.Страна Четка за Продолжен за Чистење во Близина на Ѕидовите. До 2015 Иновации Награда За Победникот.На Kobot RV337 ги има сите карактеристики за да го направат вашиот живот полесно.Кога батеријата е скоро ниски, тоа ќе го започне своето патување назад во база и автоматско полнење на батеријата.Нема потреба да се грижите ако чистење nears скалите; оваа машина е опремена со падот превенција сензори.Нема потреба да се грижите за чистење во близина на мебел, оваа машина има допир чувствителни браници дека нема да наштети на вашиот мебел или ѕид baseboards.Нема потреба да се грижите соба покриеност, оваа машина има фабрика, preprogrammed интелигентни движење обрасци за максимална соба покриеност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката