• Новак
Титан 12705 Метрички Топката Хексадецимален Клуч Сет

Титан 12705 Метрички Топката Хексадецимален Клуч Сет

DEN 275.52
Производот е достапен

Достапност

Color coded BLUE за брза идентификација.Димензии : 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, #2 Филипс и 1/4" дупчиња.Земја на Потекло : Кина.Број на модел : TIT12705. Од Производителот Color coded BLUE за брза идентификација со топката совети овозможи употреба до 30° агол за употреба во спречен области.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката