• Новак
AUTONICS PRT12-2DC КООРДИНАТОР, 15-30 VDC, Сензор, 2 Жица, DC, ИНДУКТИВНИ Prox, 12MM Круг, Заштитени

AUTONICS PRT12-2DC КООРДИНАТОР, 15-30 VDC, Сензор, 2 Жица, DC, ИНДУКТИВНИ Prox, 12MM Круг, Заштитени

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Сензор, Индуктивни Prox, 12mm Круг, Заштитени, DC, КООРДИНАТОР, 2 Жица, 15-30 VDC.Жица тип и напојување : DC 2-жица тип 12-24 VDC.Сетилните страна дијаметар : М12. Сетилните растојание : 2mm.Инсталација : Штит (рамна).Autonics Сензор, 2mm сензори, М12 Круг, Заштитени, КООРДИНАТОР, 2 Жица, кабел 2m, 15-30 VDC.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката