• Новак
Брз Худ Циклуси Багажникот Водител На Кајак Вратоврска Падови Ремени Лак Стерн Кану Транспорт Безбедна Lashing Точка

Брз Худ Циклуси Багажникот Водител На Кајак Вратоврска Падови Ремени Лак Стерн Кану Транспорт Безбедна Lashing

DEN 299.76
Производот е достапен

Достапност

Ја елиминира потребата за изнаоѓање на возило рамка тај-долу поени.Подалеку од возило површина, deterring гребнатини и гребнатинки.Едноставно поставување и removal Secure со хаубата или багажникот притисок.Едноставно поставување и отстранување.Подалеку од возило површина, deterring гребнатини и гребнатинки.Во сила : брз сидро јамка се заклучува во место со притисок.Едноставно поставување и removal Secure со хаубата или багажникот притисок.Подалеку од возило површина, deterring гребнатини и гребнатинки.Сигурно со хаубата или багажникот притисок.Идеален за возила без вграден во тај-долу points Eliminates потребата за изнаоѓање на возило рамка тај-долу points Further далеку од возило површина, deterring гребнатини и гребнатинки.33" x кол : 1"), тешки тесни бран полиестер webbing (должина од 11.Лесен За користење : Брзо лесно поставување и отстранување, едноставно отворете го вашиот хаубата или багажникот, позицијата на јамка каде што сакате ( подалеку од нешто топло) исто и затворите.Едноставно поставување и removal Secure со хаубата или багажникот притисок.Подалеку од возило површина, deterring гребнатини и гребнатинки.Од суштинско значење : потребно возило делови за да се стабилизира на лак и задницата на вашиот кајак кану буквален за мрежа paddleboard на покривот решетката.Идеален за возила без вграден во тај-долу поени.8" x ширина 1"), факултативна боја (сина/црн).Идеален за возила без вграден во тај-долу поени.Едноставно поставување и removal Secure со хаубата или багажникот притисок.Идеален за возила без вграден во тај-долу points Eliminates потребата за изнаоѓање на возило рамка тај-долу points Further далеку од возило површина, deterring гребнатини и гребнатинки.обезбедување на лесно достапен прилог точка под хаубата, багажникот, се изведат за да се lash вашата рака да.Едноставно поставување и отстранување.Едноставно поставување и отстранување.Идеален за возила без вграден во тај-долу points Eliminates потребата за изнаоѓање на возило рамка тај-долу points Further далеку од возило површина, deterring гребнатини и гребнатинки.Ја елиминира потребата за изнаоѓање на возило рамка тај-долу поени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката