• Новак
Blistex Усна Vibrance, 0.13 оз секој (Пакување од 6)

Blistex Усна Vibrance, 0.13 оз секој (Пакување од 6)

DEN 468.24
Производот е достапен

Достапност

Еден допир на боја и трепет дека навистина трае.Богата moisturization и заштита.Помага во спречување на изгореници.Вграден-во огледало.Привремено го штити и помага во ублажување на подсечен или испукани усни.Blistex Усна Vibrance обезбедува допир на трајна боја и трепет плус moisturization и заштита што се очекува од Blistex на крајната во здрав изглед на усните.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката