• Новак
Arae Екран Заштитник за iPhone 12 Мини, HD Калено Стакло Анти Нула Работа со Повеќето Случај, 5.4 инчен, Pack 3

Arae Екран Заштитник за iPhone 12 Мини, HD Калено Стакло Анти Нула Работа со Повеќето Случај, 5.4 инчен, Pack 3

DEN 2160.00
Производот е достапен

Достапност

[Компатибилен за] i Phone 12 Мини, 5.4 инчен.Arae Екран Заштитник направени од најновите премиум квалитет 9 H Ритам 3 D Круг Работ Ултра-тенок HD калено стакло, се чува оригиналната одговор чувствителност и екран на допир точни. [Анти-Нула / Масло / Отпечаток] Arae трајни екран заштитник постојано го штити вашиот екран од гребење, шок, и влијанија.Hydrophobic oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти. [Лесно Да се Инсталира] Вклучува Водство рамка за да се обезбеди точна инсталација.Прашина, отпечатоци-слободен балон за слободни, еден-притисни супер лесно за инсталација. [Случај-friendly Дизајн] екран заштитник остава доволно простор за случајот да го заштитите телефонот, на екранот заштитник не ќе се исцеди надвор од екранот со случајот.ОСВЕН случаи со големите покрена рабови како што батеријата случаи. [Пакетот Вклучува] Постојат 3 екран заштитници и 3 додаток кеси во пакет и 1*инсталација рамка, секој додаток торба вклучува 2*Упатство Налепница, 1*Влажни Избрише, 1*Сува Избрише, 1*ткаенина за чистење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката