• Новак
USonline911 Премиум Големи Носат Патна Торба Случај 16 Игра за Држачот за Nintendo 2DS XL, 3DS,3DS XL

USonline911 Премиум Големи Носат Патна Торба Случај 16 Игра за Држачот за Nintendo 2DS XL, 3DS,3DS XL

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

❥Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката. ❥Специјално Дизајниран за Nintendo 3 DS XL/2 DS XL. ❥16 изградена-во лесен-за-користење игра кертриџ носители и да се обезбеди простор за конзола и додатоци. ❥Одлична Заштита : Направен од светлина и издржливи материјали.Нуди одлична заштита за возачот.Мека микро влакна внатрешни работи поставата ќе се спречи вашата конзола и додатоци од тоа да биде изгребани. ❥Пакет Вклучуваат : 1x футрола за Nintendo 3 DS XL/3 DS/2 DS XL.Карактеристики на производот : Специјално Дизајниран за Nintendo 3 DS XL/2 DS XL. 16 изградена-во лесен-за-користење игра кертриџ носители и да се обезбеди простор за конзола и додатоци.Одлична Заштита : Направен од светлина и издржливи материјали.Нуди одлична заштита за возачот.Мека микро влакна внатрешни работи поставата ќе се спречи вашата конзола и додатоци од тоа да биде изгребани.Голем Обезбеди Чување : На мрежа џеб што ќе се одржи за вашиот 3 DS XL/2 DS XL конзола.Посебна патент мрежа џеб е за други додатоци како полнење кабел, слушалка и перо.Овој случај може да се одржи удобно ѕид полнач.Answer : ___________________________ Note : Конзола, игри картичка, и други додатоци не се вклучени.Спецификација за производ Тип : футрола за Nintendo 3 DS XL/2 DS XL Материјал : ЕВА Погоден за Nintendo 3 DS XL/2 DS XL Карактеристики : 16 игра картичка и перо носители, големи џеб.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката