• Новак
Ултра Остри II Дијамант Острат Камен Комплет - Крупни/Среден/Дополнителна парична Казна

Ултра Остри II Дијамант Острат Камен Комплет - Крупни/Среден/Дополнителна парична Казна

DEN 1246.80
Производот е достапен

Достапност

Најдобра Вредност Што сум го Видел! 3 камења вклучени.Екстремно брз 300, 600 и 1200 ронки дијамант острат камења.Сè што треба да оди од досадна да го остар жилет!.Камен Големина : 2" x 6".Без Прашања Праша 100% Гаранција.УЛТРА-ОСТРИ Дијамант Острат Камења се најдобри вредност сме го виделе во дијамант острилка.Тоа е квалитет камен и првиот камен ние го зграби за околу тука.Овие исклучително брзо усовршувајќи 300, 600 и 1200 ронки дијамант камења брзо ќе се изостри нешто со најсовремена вклучувајќи висока јаглерод, од не ' рѓосувачки, и керамички ножеви!Ние сме толку сигурни во овие камења кои ние се врати нив со нашите "Без Прашања Праша 100% Задоволство Гаранција"!Едноставно се врати на камен за нас и ние или ќе го замени или да ви даде целосна наплата на кој сакате.Без прашања праша.Дали сте готвач, sportsman, woodworker или нож, ентузијаст, Ултра Остри дијамант острат камења брзо ќе ви даде резултати што треба.Вие нема да бидете разочарани!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката