• Новак
ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА 3 Дел Бања Килим Поставен Бања Туш Тепих Пиедестал Капак Мат Тоалет Покрие Сет (Морето на Плажа морска ѕвезда)

ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА 3 Дел Бања Килим Поставен Бања Туш Тепих Пиедестал Капак Мат Тоалет Покрие Сет (Морето на Плажа

DEN 575.76
Производот е достапен

Достапност

Материјали : Фланелен боксери,многу меко чувство и удобно.Не-токсични, без мирис, без варијанта, не се лепливи,перат,машина перат , ниту избледи,носат-отпор,не стареење. 3 Парче Сет Димензии : 1 Бања Мат : 1 Бања Мат (19.29"x31.1" )+ 1 Контура Килим (15.35"x19.29"). 1 капак капак (13.58"x17.51") Забелешка : Овој Капак Покрие Килим работи за Круг Тоалет Капак.Тоа може да се користи во влезна врата,подот,кујна,купатило,спална соба,дневна соба,балкон,канцеларија и слично.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА 3 Дел Не се Лизга Бања Мат Килим Set-Фланелен боксери+гумени материјал кој е добар за апсорпција на вода ,прашина собирање, не се лизга,суши брзо,мека на допир. -Мека површина, овозможува голема удобност за вашиот одење, исто така, со способност на апсорпција на вода и отстранување на бучавата. -Нашата уметност дизајни мат може да се зголеми на убавина, персоналните патосници, исто така, го подобрат корпоративниот имиџ, но, исто така, може да се зголеми комфорот и да се одржува чисто и уредно.За Бренд : ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА е регистриран бренд.Ние си имаме свој дизајн тим.Нашите производи ги покрие облека, чевли, ранец ,дома, итн.Ние сме посветени да нудејќи врвен квалитет на производите и одлична услуга.Нашите производи се задржи ротирачки и се менува,повеќе изненадувања и попусти се чека вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате директно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката