• Новак
VZ4X4 Crossbars Покривот Полици Замена за 2017 2018 2019 2020 2021 Хонда Пилот (Црна)

VZ4X4 Crossbars Покривот Полици Замена за 2017 2018 2019 2020 2021 Хонда Пилот (Црна)

DEN 2399.76
Производот е достапен

Достапност

Капацитет 165lbs кога товарот е рамномерно распоредени.Високо квалитетен алуминиум изградени.Мала тежина и издржливи.Аеро-динамика во форма, за да се минимизира правец на бучава.Им била заклучена директно до покрив пред-сет.Инсталиран во минути.Пакетот доаѓа со еден пар на crossbars, завртки и настава.Само Завртка на Вашата Страна Шини.Инсталација Рачно Вклучени.Ако Вашиот Автомобил Нема да Имаат Несакани Шини на покривот, Не Можете да ја завршите Инсталацијата.Ве молиме Проверете ја пред да Купите.Ако Вашиот Автомобил Е на Страна Шини, Можете да ја завршите Инсталацијата.Проверете ја пред да Купите.Пред Покривот Решетката е Малку Подолги од Задните Покривот Решетката.Ве молиме да се Грижи за оваа Разлика, или Не Можете да ја завршите Инсталацијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката