• Новак
FIFU Бања Килими Не се Лизга, Мека Бушава Бања Килими за Бања, Микрофибер Бања Душеци за Бања Кат, Абсорбента Кадифен Бања Душеци, Машина Перат Бања Килим Мат 24x36 Инчи Б

FIFU Бања Килими Не се Лизга, Мека Бушава Бања Килими за Бања, Микрофибер Бања Душеци за Бања Кат, Абсорбента Кадифен

DEN 1031.76
Производот е достапен

Достапност

ПРИЈАТНА & ЛУКСУЗЕН - Со супериорен квалитет на микрофибер материјал во поцврсти структура, FIFU микрофибер бања килим за бања нуди свилен мекост под вашите голи нозе кога ќе чекор на нашите туш или када.Густата меки кадифен килим со неверојатна faux крзно допир претставува неспоредливи комфор на нозете.Оваа бушава бања килим создава пријатна и луксузни чувство на вашата бања.СУПЕР АБСОРБЕНТА – FIFU абсорбента бања килим soaks до вода во секунда и чувајте го содржани.Тоа задржува вашата бања чиста и сува по бања.Голем одмор подарок избор за вашите сакани за денот на Благодарноста, Божиќ, Свадба, Татковците "Ден и Мајки' Ден.ПРОПАДНА ОТПОРНИ ПОДДРШКА - FIFU бања душеци за бања кат карактеристики пена, latex не се лизга поддршка што има силен стисок на подот.Пена, Latex поддршка withstands носивост на миење, потрајни од TPR или ПВЦ поддршка Удобно да застане ⚠ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ – Секогаш место килим на ЧИСТА МАЗНА СУВА површина само.Вода под килим може да предизвика да се лизга.Имајте дното на килим за да се исуши.МАШИНА ПЕРАТ - FIFU Бања душеци за бања машина се перат.Машина за миење со ладна вода и благ детергент (не хлор или кајгана) собори сува на ниско прилагодување или висат се исуши.Боја останува жив години по носивост на миење.Совршен бања килим за бања, суета област, туш кабина, када.OEKO-TEX ЗАВЕРЕНА - FIFU бања душеци за бањата е направен од страна на Oeko-Tex сертифицирана фабрика, што значи тоа е тестирано против листа на штетни sbustances.Oeko-Tex е независна сертификација на систем кој обезбедува производство на текстил ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката