• Новак
Thanos Proxxon Индивидуални Копчиња MicroSpeeder со обратен лост ratchet 11 mm

Thanos Proxxon Индивидуални Копчиња MicroSpeeder со обратен лост ratchet 11 mm

DEN 496.80
Производот е достапен

Достапност

Клучни Ширина 11 mm, knurled со 72 заби, должина : 165 мм.Лево/Десно префрлување на прстен на страницата.Мат хром,, Ласерски Сече етикетирање.За расчистување на ringseitig 15 °.PROXXON 23133 Micro Speeder со обратен лост, 11 мм Не swopping текот : вистинско време saver!Карактеристики : Micro Speeder со показател за насоката промени и 15 прстен offset Extra долго design The 15 прстен форумот може да се направи превртување на spanner impossible For овој пример, насока промена на менувачот се решава problem The spanner е идеално погоден за работа на рамни surfaces The 72-заб внатрешниот прстен опрема, направени од специјални висока легиран челик, овозможува ratcheting дури и кога spanner само може да се пресели преку 5 Nevertheless, вртежен момент пренос капацитет далеку го надминува DIN/ISO стандардите и ова им овозможува на подолг design Cr V челик вратило, хром-позлатен, со сатенски финиш за да поглезите вашите hands Clear, ласерски впишани големини се избегне било confusion The целосно куќишта диск е совршено functional The исклучително компактна надворешност мерења (А+Б) и многу тенки главата понуди супериорен во однос на пристапноста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката