• Новак
Нова Авантура Започнува Хартија Плочи за Бебето Тушеви (9., 80 Pack)

Нова Авантура Започнува Хартија Плочи за Бебето Тушеви (9., 80 Pack)

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Лесно Партија Првично и Оркестарот : Не се направи украсување потешко отколку што треба да биде, ја заврши својата партија оркестарот со нашата Авантура тематските плочи и го прослави со стил.На карта и компас акценти дефинитивно ќе додадете поставен на допир на секое бебе туш прослава.Една Партија да се Запомни : се изјасни со овие хартија плочи кои ќе бидете сигурни дека да се комплимент било која партија.Се донесе вашата партија на живот и импресионира вашите гости со забава и празнична тема.Совршен за бебето тушеви и деца роденден страни.Висок Квалитет : за Еднократна употреба поставите; Изработени од бела табла хартија дека нема да се свитка додека или се скрши при вршење на храна.Димензии : Плочи мерка околу 9 инчи дијаметар.Она што се Вклучени : Поставување на 80 декоративни плочи, еден дизајн.Овие плочи се направени со високо-квалитетни материјали и се одлични за бебе туш страни.Нема потреба да го запре забавно да се исчисти, располагање е кавга-бесплатно задача и плочи се цврсти доволно дека тие нема да се свитка кога се носеа храна.Сина Панда е вашиот извор за деца партија материјали кои доаѓаат со голема забава во мала цена; ние со нетрпение очекуваме да биде дел од вашата партија!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката