• Новак
COLIBROX Селски Црна Куки,12 Пакет Farmhouse Куки со Метални Навртки Вклучени, Црна Монтира на Ѕид Грб Рек Бања Пешкир Закачалка,Гроздобер Организатор Виси Жица Кука Закачал

COLIBROX Селски Црна Куки,12 Пакет Farmhouse Куки со Метални Навртки Вклучени, Црна Монтира на Ѕид Грб Рек Бања

DEN 263.52
Производот е достапен

Достапност

Завртки се 1.Нашиот Ѕид монтирани Селски двојна кука е изграден на Метал Железо кои се цврсти доволно да го издржат тешките и повеќе облека во исто време и доволно издржливи за да ви понуди толку многу години.Направени од супериорен челик здрав и доволно силна за да се откажам чанти или палта.Завртки се 1.Секоја кука е способен да држи повеќе објекти без да мора да се грижите за облека или облека лизгачки off.Вклучени хардвер поедноставува вашата задача на ставање на вашите нови селски ѕид куки да цврсти површини како плакари и врати.Завртки се 1.Нашите куките се едноставни за инсталација и секој сет на ѕид куки вклучува потребно за монтажа на хардвер.Нашиот Ѕид монтирани Селски двојна кука е изграден на Метал Железо кои се цврсти доволно да го издржат тешките и повеќе облека во исто време и доволно издржливи за да ви понуди толку многу years Made од супериорен челик здрав и доволно силна за да се откажам чанти или coatsmade од челик и железо кои се цврсти доволно да издржи на тешки предмети, не е лесно да се пробие и да може да му одолее на ' рѓа и erosion Coat и капа кука големина : 13.направени се од челик и железо кои се цврсти доволно да издржи на тешки предмети, не е лесно да се пробие и да може да му одолее на ' рѓа и ерозија; Грб и капа кука големина : 13.4 cm долги и 0,5 cm во завртка глава дијаметар.Вие ќе добиете вкупно 50 шрафовите за монтирање така што веднаш може да се и погодно заврши инсталацијата по добивањето на својата цел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката