• Новак
F Fityle 200Pcs Картон Конец Bobbins Крстот Бод Тема Bobbin Ликвидација Картичка

F Fityle 200Pcs Картон Конец Bobbins Крстот Бод Тема Bobbin Ликвидација Картичка

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

* Направен од висок квалитет на Еко-пријателски картон, силни и издржливи, не е лесно да се скрши, може да обезбеди подолг животен век. * Совршена да се користи за да се задржи темата организиран и untangled, ги спречи добивање twined, лесен и удобен за класифицирање. * Постојат две тема клипови слотови во секоја картичка да се задржи на крајот на нишката заглавени, исто така, можете да ја означите нив за лесно наоѓање. * Исто така може да се користи за да ги организирате вашите панделки, риболов линија, skein, накит изработка на тема, washi лента, чипка и повеќе. * 200 парчиња, пак, добар подарок за вашите пријатели и роднини, оние кои се љубители на шиење и организација.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направен од висок квалитет на Еко-пријателски картон, силни и издржливи, не е лесно да се скрши, може да обезбеди подолг животен век. - Постојат две тема клипови слотови во секоја картичка да се задржи на крајот на нишката заглавени, исто така, можете да ја означите нив за лесно наоѓање. - Идеален да се користи за да се задржи темата организиран и untangled, ги спречи добивање twined, лесен и удобен за класифицирање. - Исто така може да се користи за да ги организирате вашите панделки, риболов линија, skein, накит изработка на тема, washi лента, чипка и повеќе. - 200 парчиња, пак, добар подарок за вашите пријатели и роднини, оние кои се љубители на шиење и организација.Спецификација : - Материјал : Картон Големина : Прибл. 38x35mm / 1.5x1.38inch Package Вклучува : 200 Парчиња Конец Bobbins Note : Поради светлосни ефекти, следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката