• Новак
Вазелин Усна Терапија, Напредна Формула Кожата Protectant .35 Оз. (Пакување од 12)

Вазелин Усна Терапија, Напредна Формула Кожата Protectant .35 Оз. (Пакување од 12)

DEN 574.56
Производот е достапен

Достапност

Технолошки напредна формула која moisturizes и заштитува вашите усни, за неколку часа.Содржи вазелин нафта желе.Заштитете се од сува, подсечен усни.Ве молиме да ги прочитате сите етикета информации за достава.КУПИ ПОВЕЌЕ (12 PK) ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ!!.Вазелин усна терапија напредна формула штити сува, подсечен усни.обезбедува долготрајна moisturization.исто така, привремено да ги штити и помага во ублажување на подсечен или испукани кожата и усните.помага во заштита од сушење ефекти на ветрот и на ладно време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката