• Новак
Клара Кларк Бања Килими, Ултра Мека Не се Лизга и Пријатна, Сомот Мемориска Пена, Сет од 2 Бања Душеци

Клара Кларк Бања Килими, Ултра Мека Не се Лизга и Пријатна, Сомот Мемориска Пена, Сет од 2 Бања Душеци

DEN 791.76
Производот е достапен

Достапност

Микрофибер.СЕТ ВКЛУЧУВА; 2 Големи Димензии Не се Лизга Бања Душеци - 20 x 32 инчи (50 x 81 CM).СУПЕР КВАЛИТЕТ И УДОБНОСТ; Оваа супер меки и ултра-удобно бања килим се чувствува супер удобно кога нозете чекори на тоа, направен од 100% супер меки полиестер, исполнет со мека на мемориска пена, тапацир, надворешниот материјал е супер мека и пријатна сомот чувствуваат микрофибер.НЕ се ЛИЗГА И АБСОРБЕНТА; Тешки-должност дизајн го прави возможно да се фитили далеку вода.Ова е само она што ви треба за да ги заштитите вашите нозе од студот подот во исто време ја заштитува вашата кат од влага.направени со ПВЦ точки, се држи до подот и нема да се бега.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ; Направен со 100% природни полиестер ткаенини, одлично за оние со чувствителноста на редовни ткаенини.МАШИНА за МИЕЊЕ и СУВИ; Зачувај Вашето Време - Машина за миење со ладна вода на нежни циклус, Брзо Сушење, на мемориска пена бања мат суши исклучително брзо, што го прави одличен избор за честа употреба и зафатени домаќинства.Боја нема да избледи, тоа ќе остане убав и жив за годините што доаѓаат!.Клара Кларк Бања Килими, Сомот Мемориска Пена Бања Мат, Ултра Мека Не се Лизга и Атмосфера.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката