• Новак
Tuodeal Pumice Камен за Тоалет Сад Чистење со Рачка Pumice Тоалет Четка 4 Пакет

Tuodeal Pumice Камен за Тоалет Сад Чистење со Рачка Pumice Тоалет Четка 4 Пакет

DEN 311.52
Производот е достапен

Достапност

БРЗО и ЛЕСНО : Тоа може брзо и лесно да се чисти вашиот тоалет.ДОБАР КВАЛИТЕТ : Направен од pumice, со парична казна и мазна дупки.СИЛЕН РАЧКА : Со пластична рачка, ќе може да ги задржи вашите раце се чисти од дамките и чистење на агли на тоалет сад повеќе лесно.ПРЕКРАСЕН ЧИСТЕЊЕ СПОСОБНОСТ : Тоа може да се заостриле во различни форми за чистење на закосени рабови и агли кои други чистење алатки не се во можност да се постигне.УБАВИ СОВЕТИ : Само се кандидира на површината нежно и малку кога го користите.Можете исто така да го изостри врвот да се стигне до eadge на toliet сад.Материјали : Камен : pumice камен; Рачка : PP.Боја : Сива pumice чистење камен и бел справи.Тежина : 87g/2.8 оз секој.Димензии : камен : 5.6 инчен X 1.6 инчен x 1.6 инчен; На рачка : 4.8 инчен долго.Прирачник : Влажни камен пред да го користите и чистење на површината нежно и полека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката