• Новак
КУРТ 51451 Брз Приклучок на Електрична Приколка Кочница Контролер Ожичување Темперамент, Одберете Chevrolet Silverado, Приградски, Тахо, GMC Сиера, Yukon, Escalade , црна

КУРТ 51451 Брз Приклучок на Електрична Приколка Кочница Контролер Ожичување Темперамент, Одберете Chevrolet Silverado,

DEN 288.48
Производот е достапен

Достапност

ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Оваа приколка кочница контролер инсталации за полнење е компатибилен со било КУРТ приколка кочница контролори опремени со брз приклучок конектор пропорционална, инерција и време на чекање.Сите КУРТ приколка кочница контролори се наменети за лесна инсталација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката