• Новак
PETCARE 3 Pack Мало Куче Кошули Девојка Кутре Облека Мачка Т Кошула Мека Памучна Кратко Sleeve Tee Кошули за Мали Кучиња Девојки Chihuahua Yorkie Shih Tzu Pomeranian денот на Благодарноста Ва?

PETCARE 3 Pack Мало Куче Кошули Девојка Кутре Облека Мачка Т Кошула Мека Памучна Кратко Sleeve Tee Кошули за Мали

DEN 237.12
Производот е достапен

Достапност

17 "; Должина 11.вашето бебе ќе биде среќен со ова куче облека.X-Small(Градите 9.84 "; Одговара Тежина 4~6 lbs) Medium(Градите 12.Таа ќе биде посреќна за вашиот вид однесување.Слики вашето домашно милениче е непослушен и soiled парче на облека.мора да се однесува на нашиот сопствен големина на табелата и мерка на вашето домашно милениче пред цел.Овие симпатична куче облека донесе повеќе среќа и енергија да се вашите миленици.87 "; Одговара Тежина 1~3 lbs)Мал(Градите 11.59 "; Должина 9.Тоа не е важно, само го симнат и го стави на уште две бои. ❤ [ Мека Дише Памук Кутре Кошули ] - Овој 3 спакувани куче маици се изработени од памук материјал,кој мекост и удобност,поседување мазни површини,домашни миленици ќе биде удобно да ги носи за долго време.62 "; Должина 7.Погоден За Четири годишни времиња - Совршени за пролет лето есен и зима,Вие не мора да се грижите за тоа да се биде неактивен.Тоа не е важно, само го симнат и го стави на уште две бои.Оваа мала куче облека само совршен за мали кучиња, мачки кутре, на Пример,Chihuahua, Pomeranian, Јоркшир Terrier, Pugs, Maltese, Shih Tzu кутре, Poodle, Мини dachshund, Maltipoo, Бостон terrier кутре, Yorkie,Играчка poodle, француски булдог кутре, Минијатурни poodle, мин pin и така натаму. ❤ [ Мали Кучиња Pullover Тимови ] - Супер погодно да се стави на и полетување. ❤ [ Најдобар Избор За Мали Миленичиња Секојдневно Носат ] - Лесно да се чисти,машински перат.17 " ; Одговара Тежина 10~16 lbs).Лесно да се чисти - машина перат.81 "; Одговара Тежина 7~9 lbs)Големи(Градите 14.Супер погодно да се стави на и полетување.Оваа 3 спакувани куче маици се изработени од памук материјал,кој мекост и удобност,поседување мазни површини,домашни миленици ќе биде удобно да ги носи за долго време.Таа ќе биде посреќна за вашиот вид однесување.❤ [ Внимание Pls ] - Оваа мала куче облека само совршен за мачиња,маче,куче,мали кучиња под 16 кг.Поради шарени изглед и удобно материјал,домашни миленици ќе ми биде драго да се носат нив и тие се дозволени да се направи активни движења од страна на sweatshirt.Слики вашето домашно милениче е непослушен и soiled парче на облека.Поради шарени изглед и удобно материјал,домашни миленици ќе ми биде драго да се носат нив и тие се дозволени да се направи активни движења од кошулата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката