• Новак
Allenjoy 7x5ft Денот на Мртвите Позадина за на Мексиканската Fiesta Шеќер Черепот Фотографија Позадина Dia DE Los Muertos Фустан-up Роденден Материјали Fiesta Банер Табела Оркестарот Д

Allenjoy 7x5ft Денот на Мртвите Позадина за на Мексиканската Fiesta Шеќер Черепот Фотографија Позадина Dia DE Los

DEN 959.52
Производот е достапен

Достапност

【Големина】 : 7ftx5ft (2.15 M ширина x 1.5 М височина);Објектот испратите укината, лесно да се носат. 【Пакет】 : Само 1 BUC Позадина;Позадина Стојат и пол џеб или Клипови не се вклучени. 【Материјал】 : МЕКА ТКАЕНИНА : во однос на винил,оваа МЕКА ТКАЕНИНА нема да биде лесно да се брчки.Направени на Животната средина-Пријателски свилен Полиестер,Детални Рака-пораби Заврши Рабови,издржливи,мек и еластичен.Подебели од винил позадина.Не избледени.Може да се пеглаат и измиени. 【Боја】 : Компјутер, за печатење,различни компјутери' екрани се различни во боја корекција,Суптилни боја разликата е нормално.Ако умот,ве молиме внимателно да се купи!. 【Употреба】 : Свадба, Новороденче, birthday (Роденден), Бебе Туш, Производ Фотографија , Фестивали, Декорација, Дипломирањето, Уметнички Портрет, Фотографија Студио, Професионалниот Фотограф; Видео Backdrops или Производ Прикажува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката