• Новак
ZELLER ПРИСУТНИ SCHÖNER LEBEN. PRAKTISCH WOHNEN. Количка за Пластични Drainer Кошница Сива, Зелена/Антрацит, ca. 38,4 x 32,4 x 4,6/12 cm

ZELLER ПРИСУТНИ SCHÖNER LEBEN. PRAKTISCH WOHNEN. Количка за Пластични Drainer Кошница Сива, Зелена/Антрацит, ca.

DEN 844.56
Производот е достапен

Достапност

Практично, свитлива drainer.Материјал : пластика.Боја : зелена/антрацит.Грижа инструкции : машина за миење садови-безбедно.Димензии : прибл. 38.4 x 32.4 x 4.6 / 12 cm.Zeller има за цел да им понуди на клиентите многу високо-квалитетни производи и да ги задоволи потребите на сите корисници.За да се постигне ова, Zeller ќе поминуваат повеќе време со користење и дизајнирање на производи.Во нашата продавница ќе најдете повеќе и повеќе класичен, модерен производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката