• Новак
Marinco Моќ Производи CLS40FB-F CLS 16 Серија Внатрешно Единствен Pin Конектор (400A/ 600V) 2/0-4/0 AWG Женски - Кафеава (F)

Marinco Моќ Производи CLS40FB-F CLS 16 Серија Внатрешно Единствен Pin Конектор (400A/ 600V) 2/0-4/0 AWG Женски

DEN 557.28
Производот е достапен

Достапност

Изграден на цврста водоотпорна материјали, ул наведени, адс се наведени, nema 3Р и nema 4 отценети за влажни локации.Cls серија внатрешно приклучоците имаат не-проводници за задржување на завртка која поминува низ метални контакт.Сите cls производи колега токму со сите други производители' кам производи.Ул наведени и адс уверение. 400 A 600 V, го прифаќа 2/0 да 4/0 awg жица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката