• Новак
Dxyue 5 Компјутери за Чистење со Четка Крпа Компатибилен за Proscenic М8 Про Роботски Правосмукалка Резервни Делови

Dxyue 5 Компјутери за Чистење со Четка Крпа Компатибилен за Proscenic М8 Про Роботски Правосмукалка Резервни Делови

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

*100% сосема нов и висок квалитет. *Направен од високо-квалитет на материјали, се повеќе издржливи. *Исклучителен и деликатна, високо натпревар со опрема. *На четка крпа има силен и долготраен чистење моќ, која може лесно да се справи со различни дамки како што стапалки на подот, сок остатоци, дамки од масло.Пакет Содржина : 5*Четка Крпа.Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет *Направен од високо-квалитет на материјали, се повеќе издржливи. *Исклучителен и деликатна, високо натпревар со опрема. *На четка крпа има силен и долготраен чистење моќ, која може лесно да се справи со различни дамки како што стапалки на подот, сок остатоци, дамки од масло.Спецификации : *Fitment : За Proscenic М8 Про *Боја : Како на Сликите Покажуваат *Големина : 290*125 MM Пакет Содржина : 5*Четка Крпа Забелешка : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката