• Новак
Краток Кадрава Headband Перика Човечка Коса, Перики за Црни Жени Pixie Намали Glueless Headband Перики Никој Чипка Пред Половина Перика 150% Густина Природни Црна 6 Инчи

Краток Кадрава Headband Перика Човечка Коса, Перики за Црни Жени Pixie Намали Glueless Headband Перики Никој Чипка

DEN 741.60
Производот е достапен

Достапност

Кога се Носат Кадрава Headband Перика, Може да се Покаже Вашата Природна Линија Која Ќе Изгледа Реален и Природни.Човечката Коса Headband Перика е Многу Convient да се Носат.Совршен Човечка Коса Перика за Фрли на и да си Одат.Без Лепак Потребно кога Ќе се Примени, поудобно и Здрави.Материјал : 100% Човечка Коса Headband Перика.Боја На Коса : Природни Црна Човечка Коса Headband Перика.Понуда за Размена или да се Вратат Услугата Без која Причина во рок од 15 Дена.Точка Име : Кадрава Headband Перика Човечка Коса.Нашите Кадрава Headband Перика е Лесно да се Направи Поинаков Стил. (Конска Опашка, Половина Конска Опашка, Пунџа).Кога Ќе го Носат Headband Перика, Може да се Покаже Вашата Природна Линија Која Ќе Изгледа Реален и Природни.Совршен Кадрава Човечка Коса Перика за Фрли на и да си Одат.Само 1 Minut да се Стави на и да си Одат.Без Лепак Потребно кога Ќе се Примени, поудобно и Здрави.Текстура : Вода Бран Кадрава Headband Перика Човечка Коса.Боја : Природна Боја. 4 чешли да ви помогне да се одржи на перика цврсто.Еластична нето и headband да бидете сигурни дека сте задоволни кога ќе го носат.Дише ззп ќе направи да се падна поудобно.Extremly лесно да се носат, многу пријателски за почетник.Ниска одржување, совршен за да се разбудам и да оди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката