• Новак
Sarfel Бебе Шапка Новороденче Капи за Девојки Бебе Капи 0-6 Месеци Бебе Бебе Beanies Бебе Девојка Шапка Новороденче Болница Шапка Памук

Sarfel Бебе Шапка Новороденче Капи за Девојки Бебе Капи 0-6 Месеци Бебе Бебе Beanies Бебе Девојка Шапка Новороденче

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Максимална машина за миење температура : 40℃; Не-хлор кајгана; Виси да се исуши; Без Пеглање; не сува чиста.Перење Метод : Предлагам за перење со рака; се исуши. ❀ ДВОЕН СЛОЈ : плетење техника на оваа шапка е многу одлични!Бебето поврзана капи се сите двојно обложени со висок квалитет памук, подебели материјали задржи бебето главата топло и удобно во ладно време или во воздух условено соба во лето.Ова бебе шапка е специјално дизајниран за новороденчињата. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Погоден Повод : најдобар бебе подароци за новороденче девојки.И тоа е погоден за бебиња од 0 до 6 месеци стара. Ако имате било какви прашања или потреба од дополнителна помош, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail.Ова бебе шапка е специјално дизајниран за новороденчињата.Големина Информации : Ова бебе beanie има само една големина. ❀ ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : новороденото шапка е речиси 5 инчи во висина и 4 инчи во ширина. 100% Памук.Бебето девојка шапка е еластична затворање, така што може да се протега и да одговара на бебето раст и нема да предизвика притисок на бебето главата. ❀ УБАВО БЕБЕ ПОДАРОЦИ : неразвиената beanies се погодни за Роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, Партија, Фотографирање Пука, или со секојдневно носење.Машина За Миење.Новороденото капи за девојки се мала тежина и вашето бебе девојка ќе се падна топло и удобно во сите годишни времиња.И тоа е погоден за бебиња од 0 до 6 месеци стара.Неразвиената beanies се погодни за Роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, Партија, Фотографирање Пука, или со секојдневно носење.Новороденото капи за девојки се мала тежина и вашето бебе девојка ќе се падна топло и удобно во сите годишни времиња.Еластична затворање.Симпатична Лак Дизајн : Класичен солидна боја со една симпатична лак, како модерен и прекрасна е!Ова бебе шапка прави вашето бебе повеќе симпатична и привлечно!Исто така, овие бебе beanies има неколку различни основни бои за да одговара на вашето бебе е на сите видови на облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката